Emocjonalne BHP
WydarzeniaRaportyDla firmDla szkołyO platformieBaza wiedzyBadanieKontakt

Jesteś pedagogiem, który dostrzega problemy swoich podopiecznych?

Jeśli czujesz potrzebę lepszego wspierania młodych ludzi lub potrzebujesz porady w kryzysie — Jesteśmy tu by Ci pomóc!

O Programie

Naszym celem jest:

Zależy nam na szerzeniu najlepszych wzorców oraz przekładaniu i prezentowaniu najaktualniejszej literatury fachowej i specjalistycznych raportów na język codziennej praktyki w domach, urzędach, szkołach i miejscach pracy.

Pomagamy zrozumieć…

W jaki sposób nauczyciele i inni pracownicy oświaty mogą lepiej wspierać uczniów i studentów, w tym osoby cierpiące na choroby psychiczne lub osoby o pogorszonym samopoczuciu, aby pozostały aktywne i mogły kontynuować edukację?

Dzielimy się materiałami i tworzymy grupy wsparcia, które są źródłem cennych informacji, na temat promowania zdrowia psychicznego i radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi.

Życie szkolne, to czasem kłopoty z nauką czy trudności wychowawcze. Niestety zdarzają się również poważniejsze sytuacje kryzysowe. I chociaż kryzysy często występują nagle, wspólnie możemy zrobić wiele, aby im zapobiegać, promując wiedzę i prowadząc działania uświadamiające. A kiedy trafi do nas osoba przeżywająca kryzys, i sami nie potrafimy jej pomóc, nie bójmy się szukać porady i wsparcia na zewnątrz.

Im lepszy kontakt z dziećmi i młodzieżą mają pedagodzy, tym łatwiej zauważy potencjalny kryzys i podejmiemy skuteczną interwencję.

Poradnik

  • Jak nauczyciele mogą pomóc młodym ludziom w kryzysie psychicznym?
  • Jak fundacja wspiera szkoły?
Pobierz poradnik

Porozmawiajmy

Masz pytania? Śmiało skontaktuj się z nami!

Fundacja GrowSPACE
Operator programu Emocjonalne BHP
ul. Szczęsna 26, 02-454 Warszawa

+48 698 691 989

Copyright 2023 © Fundacja GrowSPACE

Created with by devticon